ÜRITUSTURUNDUS


 

Üritusturunduse eesmärgiks on tutvustada Teie ideed/kaubamärki/toodet konkreetsele sihtrühmale nii, et sõnum leiaks oma tee just soovitud inimesteni. See pakub võimaluse personaalseks lähenemiseks ja tekitab inimestes meeldiva ja eksklusiivse tunde. Lisaks annab selline lähenemine võimaluse minna süvitsi ning tutvustada oma ideed põhjalikumalt kui seda võimaldavad tavareklaami napid vahendid. 

ETTEVÕTETE SUVEPÄEVAD

 


Nutikalt korraldatud suvepäevad on sündmus, mida kõik pikisilmi ootavad ja millest kõik veel kaua räägivad. Olgu selleks siis kanuumatk, spordivõistlus, surfikoolitus või lihtsalt mõnus ja meeldejääv pidu. Kuna kogemus näitab, et suvepäevade korraldamisega läheb alati kiireks, siis võta meiega ühendust juba täna ja mõtleme koos, millega Teie ettevõtte töötajaid järgmisel korral üllatada.

MEELELAHUTUS- JA SEIKLUSÜRITUSED

 


Kolm Õuna on aktiivne ettevõte. Meil on aja jooksul tekkinud palju häid  suhteid erinevate partneritega, kes suudavad muuta Teie ürituse adrenaliinirohkeks ja põnevaks. Seiklusüritused on suurepärane viis hea meeskonnatunde tekitamiseks, see paneb inimesed uudsese olukorda ja laseb kõigil osalejatel paista harjumuspärasest natuke erinevas valguses.

FIRMADE ERIÜRITUSED


 

Firmade eriüritus võimaldab meeleolukas vormis ja keskkonnas edastada oma töötajatele, klientidele või partneritele mistahes sõnumit. See võib olla meeskondade tutvumisõhtu, heade töötajate preemiareis või gurmeeõhtusöök püsiklientidele. Koostöös Teiega muudame selle ürituse meeldejäävaks sündmuseks, mis kannab teie poolt valitud sõnumit.

ERAÜRITUSED


 

Pulmad, sünnipäevad ja suguvõsakokkutulekud on olulised sündmused, mille korraldamine langeb tihtipeale paarile aktiivsemale pereliikmele. Me võtame heameelega kogu korraldusliku poole enda kanda ja anname Teile võimaluse veeta see päev oma lähedaste seltsis, ilma et Te peaksite palehigis kartulisalatit hakkima või äikesevihmas telke püstitama. Me aitame muuta Teie tähtpäeva või sündmuse eriliseks ja meeldejäävaks.

S O T S I A A L M E E D I A 

OÜ Kolm Õuna on 2014. aastal loodud agentuur, kelle eesmärgiks on pakkuda värskeid, nutikaid ja loovaid üritusturunduslikke lahendusi ning aidata korraldada Teie või Teie ettevõtte eriüritusi.

OÜ Kolm Õuna

Reg. kood 12721207

 

 

Tanel Jonas | Loovjuht | 56492874
Lauri Sokk | Projektijuht | 5260865

info@kolmouna.com

+372 526 0865

- Üritusturundus
- Kliendiüritused

- Suvepäevad
- Konverentsid

-Kontserdid ja teatrietendused

- Meelelahutusüritused
- Seiklusüritused
-Spordiüritused

 

  • Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • LinkedIn Basic Black

I N F O K I R I 

Copyright 2019. OÜ Kolm Õuna. All Rights Reserved.