Mõnus üritus vajab head ideed, toredaid inimesi ja nutikat organiseerimist. Head sündmust ei ole võimalik korraldada konveiermeetodil, see nõuab isiklikku lähenemist ja värskeid ideid. Kolm Õuna on väike ettevõte, kellel on suur süda ja lõppematu soov Teid ära kuulata ning Teie ideed ellu viia. 

Tanel Jonas - Kolm Õuna loovjuht

TANEL JONAS

 

 

 

Tanel oskab häid ideid genereerida ning neid ellu viia. Tal on seljataga 14 aastane töökogemus tegevnäitleja ja -lavastajana nii teatris kui ka televisioonis. Ta on veendunud, et mõnusa lavastuse, filmi või ürituse aluseks on head ja huvitavad inimesed. Meie ettevõttes on tema hooleks kõik loovküsimused, talle meeldib unistada ja oma fantaasial lennata lasta. Ta on meie kõige seiklushimulisem meeskonnaliige, kes oma vaba aega armastab siduda purje- või lumelauasõiduga.

 

✉  tanel@kolmouna.com
✆  +372 564 92 874

LOOVJUHT, PARTNER

Lauri Sokk - Kolm Õuna projektijuht

lAURI SOKK

 

 

 

Lauri tegeleb meie jooksvate küsimustega. Ta näeb noor välja, kuid ärge laske ennast sellest eksitada. Lauril on selja taga ligi 9 aastat kogemust ürituste korraldamisel. Ta on juhtinud Eesti suurimat 3 000 külastajaga ärifestivali sTARTUp Day ning suutnud muuta võimatu võimalikuks. Selle kõrvalt on ta jõudnud omandada ka majandusalase kõrghariduse turunduse erialal. Lauri on sihikindel ning suuteline kõik lennukad ideed kiiresti konkreetsesse vormi valama ja eksimatult teostama.

 

✉  lauri@kolmouna.com
✆  +372 52 60 865

PROJEKTIJUHT, PARTNER

S O T S I A A L M E E D I A 

OÜ Kolm Õuna on 2014. aastal loodud agentuur, kelle eesmärgiks on pakkuda värskeid, nutikaid ja loovaid üritusturunduslikke lahendusi ning aidata korraldada Teie või Teie ettevõtte eriüritusi.

OÜ Kolm Õuna

Reg. kood 12721207

 

 

Tanel Jonas | Loovjuht | 56492874
Lauri Sokk | Projektijuht | 5260865

info@kolmouna.com

+372 526 0865

- Üritusturundus
- Kliendiüritused

- Suvepäevad
- Konverentsid

-Kontserdid ja teatrietendused

- Meelelahutusüritused
- Seiklusüritused
-Spordiüritused

 

  • Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • LinkedIn Basic Black

I N F O K I R I 

Copyright 2019. OÜ Kolm Õuna. All Rights Reserved.

Lauri tegeleb meie jooksvate küsimustega